Menu

PES 2014 Spor Toto Süper Lig Yaması – Beta Version

patches

Bu yama ile PES 2014 oyununuza Spor Toto Süper LigTürkiye Ligi eklenecektir.PES 2014’e ait ilk spor toto süper lig yaması olan bu yama sadece beta versiyonudur.Takımların isimleri,logoları ve oyuncu isimleri doğru düzeydedir.Oyuncu yüzleri,formalar ve oyuncu güçlerinde kısmen eksiklikler vardır.ModdingTR.com spor toto süper lig yamasını çıkartana kadar bu yama ile birazcık olsa da STSL keyfini yaşayabilirsiniz.

Yapımcı : JessePinkman

NOT: Yama ModdingTR.com’ AİT DEĞİLDİR.Çok daha kapsamlı ve geniş çaplı spor toto süper lig yaması bizzat tarafımızdan yapılacak ve ilerki zamanlarda yayınlanacaktır.

5 4 3 2

Özellikler:
-Spor Toto Süper Lig eklendi
-Spor Toto Süper Lig takım logoları eklendi
-Spor Toto Süper Lig oyuncu yüzleri editten yapıldı
-Spor Toto Süper Lig oyuncu güçleri düzeltildi
-Ziraat Türkiye Kupası Eklendi
-Türkiye Ligi oyuncu yaşları ve uyrukları  düzeltildi
-Spor Toto Süper Lig takım formaları editten yapıldı

KURULUM:
Rarlı dosyanın içinden çıkan “save” adlı klasörü “Belgelerim\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014” adlı klasörün içerisine atıp çıkan soruya evet diyerek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK – HIZLI

downloadd

İndirme Talimatı:

1-İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklam sayfası açılacaktır.5 Saniye bekledikten sonra sağ üst köşede’ki Reklamı Geç butonuna tıklayınız.
2-Açılan turbobit sitesinde “normal indirme” butonuna tıklayın..Ve sonra “Şimdi abone ol”gibi bir reklam çıkacak sağ taraftan o butonu kapayın..
3-En son aşama olarak doğrulama kodu gelecektir.Doğrulama kodunu girin ve 1 dakika süre saymaya başlayacaktır.Süre sayma bittikten sonra artı en son “DOSYAYI İNDİR” yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

One comment

  1. mertgok1905 diyor ki:

    teşekkür ederiz moddingtr.com

Bir Cevap Yazın

HAFTANIN VİDEOLARI