Anasayfa » GTA (Grand Theft Auto) » GTA 4 (IV) » GTA 4 HULK Mod – Script

GTA 4 HULK Mod – Script

yamalar

Bu yama ile GTA 4 oyununuza HULK eklenecektir.JulioNIB’ın yapıp hazırlamış olduğu ve içerisinde çeşitli animasyonların bulunduğu bu harika yama ile GTA 4 şehrinde HULK fırtınası estireceksiniz.Arabaları atıp fırlatmak,şehiri bir kaos ortamına çevirmek HULK karakteriniz ile mümkün.Yamanın detaylı kurulumu aşağıda bizzat tarafımızdan anlatılmıştır. GTA 4 yamalarının en ilginç ve kaliteli yamalarından biri olan Yeşil Dev – HULK mod , ModdingTR.com’da!
Yamanın indirme linki en aşağıdadır.Yamayı indirmeden önce lütfen kurulum talimatlarını okuyup gerekli kurulum programını indiriniz.
Oyunda “H” tuşuna bastığınız zaman HULK Mod’u aktif olacaktır.

Yapımcı: JulioNIB

Kullanım Talimatları

Oyunda HULK Mod’una geçmek için klavyenizin “H” tuşuna basmanız yeterlidir.”H” tuşuna bastıktan sonra oyundaki karakteriniz HULK’a dönüşecektir.
-Space tuşu ile HULK zıplaması yapabilirsiniz.
-E ve R tuşları ile saldırı yapabilirsiniz.
-Orta maus tuşu ile nesneleri alıp havaya kaldırabilirsiniz veya fırlatabilirsiniz. (Araba,eşya vb.)
-Sol maus tuşu ile saldırı yapabilirsiniz

KURULUM – DETAYLI ANLATIM

Kurulum anlatımı ve bütün yazılar www.ModdingTR.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Önemli: Yamayı kurmak için OPEN IV 1.5 Programını indirmeniz gerekmektedir.
Open iv 1.5 PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

-Sitemizden indirmiş olduğunuz “GTA 4 HULK Mod”unu açınız.
-Rarlı dosyayı açtığınız zaman içerisinden “HULK script.oiv” ve “HULK Ped Model.oiv” adlı 2 dosya çıkacaktır.
-İndirmiş olduğumuz OPEN IV 1.5 Programını açalım ve açtığımız zaman karşımıza gelen ekranda “Package installer” bölümüne tıklayalım.Ve açılan pencerede yamamızın dosyalarında bulunan HULK Script.oiv adlı dosyayı seçelim ve yükleyelim.

2 (1)

-Dosyayı seçip yükledikten sonra ve biraz bekledikten sonra karşınıza bu ekran gelecektir ve bu ekranda oyununuz eğer GTA 4 ise GTA 4 ü eğer EFLC ise EFLC’yi seçiniz.

 3
-Son olarak en yukarıda bulunan HULK SCRİPT yazan bölüme tıklayarak yani ilk sıradaki birinci bölüme tıklayarak kurulumu tamamlıyoruz.Böylece yamamızın script bölümü oyuna yüklenmiş oluyor.
4 (1)

Script yüklemeyi detaylı bir şekilde sizlere anlattık.Aynı şekilde HULK Ped Model.oiv dosyasını da aynı yöntem ile yükleyiniz.Bütün .oiv uzantılı dosyalar aynı yöntem ile yüklenmektedir.

Rar Şifresi : www.moddingtr.com

GTA 4 HULK Mod DOWNLOAD – İNDİR

BURADA Kİ DOWNLOAD-İNDİR YAZAN SİYAH BUTONDAN YAMAYI İNDİRİN:

İndirme Talimatı:

1-İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklam sayfası açılacaktır.5 Saniye bekledikten sonra sağ üst köşede’ki Reklamı Geç butonuna tıklayınız.
2-Açılan turbobit sitesinde “normal indirme” butonuna tıklayın..Ve sonra “Şimdi abone ol”gibi bir reklam çıkacak sağ taraftan o butonu kapayın..
3-En son aşama olarak doğrulama kodu gelecektir.Doğrulama kodunu girin ve 1 dakika süre saymaya başlayacaktır.Süre sayma bittikten sonra artı en son “DOSYAYI İNDİR” yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Bir yorum

  1. uygulamada gta 4 ve eflc seilebilir değil

Cevapla