Menu

Fifa 13 Transfer Yaması 26.07.2013

PATCHES

Bu yama ile Fifa 13 oyununuzda ki kadrolar güncellenecektir.Fifa 13 Spor Toto Süper Lig yaması olan Plus Team Patch ile uyumludur.Plus Team Patch yamasını indirmek isterseniz, BURAYA TIKLA‘yarak indirebilirsiniz.Bu transfer yaması ile oyununuzdaki bütün takımların en güncel transferler,en güncel kadroları eklenecektir.

qxk9z

qxk5v

qxk04

qtpsh

qtprz

qtprg
Kurulum:
Kurulum:İlk Önce İndirdiğiniz rar’dan çıkan Fifa 13 transfer yamasını masaüstüne çıkartın. Sonra içindeki game adlı dosyayı Fifa 13 ün kurulu olduğu klasörün içine atın.Değiştirme sorusuna  hepsine evet deyin. En son olarak regenerator yaparak kurulumu tamamlayabilirsiniz.Oyuna yeni profil ile başlayın.

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK – HIZLI

downloadd

İndirme Talimatı:

1-İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklam sayfası açılacaktır.5 Saniye bekledikten sonra sağ üst köşede’ki Reklamı Geç butonuna tıklayınız.
2-Açılan turbobit sitesinde “normal indirme” butonuna tıklayın..Ve sonra “Şimdi abone ol”gibi bir reklam çıkacak sağ taraftan o butonu kapayın..
3-En son aşama olarak doğrulama kodu gelecektir.Doğrulama kodunu girin ve 1 dakika süre saymaya başlayacaktır.Süre sayma bittikten sonra artı en son “DOSYAYI İNDİR” yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

No comments

Bir Cevap Yazın

HAFTANIN VİDEOLARI