Anasayfa » FIFA » FIFA 13 Yamaları » Fifa 13 Regenerator 3.1 Ultimate – indir

Fifa 13 Regenerator 3.1 Ultimate – indir

PATCHES

Fifa 13 oyununuz için olmazsa olmaz programlardan biri olan Regenerator,bütün yama yüklemelerinde gerekli olan bir programdır.Regenerator 3.1 ultimate versiyonu ile yama kurulumu sonrası yapmanız gereken işlemi bu program ile yapabilirsiniz.

fifa 13 regenerator

Kurulum:
-Regenerator programını oyunun kurulu olduğu yere kurmalısınız.
-Yamalardan sonra yapmanız gereken işlemler GO! tuşuna basmanız.Yama yüklemelerinden sonra GO! Tuşuna basarsanız yamalarınız sağlıklı bir şekilde çalışır.GO! Tuşuna bastıktan sonra bir süre bekleyebilirsiniz.

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK – HIZLI

downloadd

İndirme Talimatı:

1-İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklam sayfası açılacaktır.5 Saniye bekledikten sonra sağ üst köşede’ki Reklamı Geç butonuna tıklayınız.
2-Açılan turbobit sitesinde “normal indirme” butonuna tıklayın..Ve sonra “Şimdi abone ol”gibi bir reklam çıkacak sağ taraftan o butonu kapayın..
3-En son aşama olarak doğrulama kodu gelecektir.Doğrulama kodunu girin ve 1 dakika süre saymaya başlayacaktır.Süre sayma bittikten sonra artı en son “DOSYAYI İNDİR” yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla