Menu

Fifa 13 Kasma Sorunu %100 Çözüm Video’lu Anlatım

PATCHES

 Fifa 13 Kasma Sorunu %100 Çözüm

Fifa 13’de sistemimiz ne kadar yüksek olursa olsun bazı kasmalar meydana geliyor özellikle sistem özellikleri düşük olan kardeşlerimiz’de bu sorun daha da artmakta.

Çözüm Kurulum:

Aşağıda yayınlamış olduğumuz linkten gerekli programı indirin.

Daha sonra rardan çıkartın ve

fifa 13-kasma sorunu-çözüm

Sistemi yüksek olanlar
D3DOverrider.exe yi açın
Daha sonra solda .exe ler çıkacaktır. Onun altında “+” var.3 Boyutlu beyaz. Butona basın ve Fifa 13 ü kurduğunuz yerden Games içindeki Fifa13.exe yi ekleyin. Sağ tarafta High işaretlidir fakat emin olmak için üstüne tıklayın. Diğer ikisinide ON yapın. Daha sonra sistem yüksek ise Fifaconfig.exe den yüksek ayarları seçebilirsiniz ama Vait For Vsync asla ama asla işaretli olmasın Fifaconfig.exe de. Daha sonra Fifa 13 ün tadına varabilirsiniz.

Sistemi düşük olanlar
D3DOverrider.exe yi açın
Daha sonra solda .exe ler çıkacaktır. Onun altında “+” var.3 Boyutlu beyaz. Butona basın ve Fifa 13 ü kurdugunuz yerden Games içindeki Fifa13.exe yi ekleyin. Sağ tarafta High işaretlidir ama siz LOW yapın. Diğer ikisinide ON yapın. Daha sonra sistem düşük ise Fifaconfig.exe den düşük ayarları seçebilirsiniz ama Vait For Vsync asla ama asla işaretli olmasın Fifaconfig.exe de. Daha sonra Fifa 13 ün tadına varabilirsiniz.
D3DOverrider

Kasma sorunu çözüm video’lu anlatım

D3D Overrider Programı indir – TEK LİNK HIZLI

downloadd

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

No comments

Bir Cevap Yazın

HAFTANIN VİDEOLARI